Implatech Institute

KANITA DAYALI

DİŞHEKİMLİĞİ VE EĞİTİM

Implatech Ltd. uluslararası birçok üniversite ve enstitü ile bilimsel çalışmalar yürüterek
kanıta dayalı dişhekimliği prensibi ile ürün geliştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin doğru kullanımlarını sağlayabilmek için kullanıcılarına yurt içi ve yurt dışında workshoplar, seminerler, kadavra kursları ve lisanüstü eğitimler organize etmektedir.
Implatech Institute
Istituto Stomatologico Toscano

Istituto Stomatologico Toscano

Istituto Stomatologico Toscano, 1990’da Prof. Ugo Covani tarafından kuruldu ve diş hekimliği alanında klinik araştırma ve yüksek eğitim için kar amacı gütmeyen bir vakıftır. Bünyesinde çalışan profesyonellerin birçoğu tarafından düzenlenen kurslarda, yaklaşık 20 yıllık deneyim zenginliğini kullanarak, diş hekimleri ve diş hijyen uzmanlarına ve tıp eğitmenlerine yüksek lisans eğitim programları düzenler.

UniCamillus University

Saint Camillus Uluslararası Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi (UniCamillus) – sadece Sağlık ve Tıp Bilimlerine adanmış bir üniversite. UniCamillus, CUN (İtalyan Ulusal Üniversite Konseyi) tarafından 20 Haziran 2017’de Üniversite Düzenlemeleri ve Eğitim Yönetmelikleri’nin onayını ve 5 Eylül 2017’de ANVUR (İtalya Ulusal Üniversite Değerlendirme ve Araştırma Ajansı) akreditasyonunu aldı.

Implatech Institute
Implatech Institute
ICLO San Francesco Di Sales

ICLO San Francesco Di Sales

ICLO Ögretim ve Reasürasyon Merkezi, kadavra üzerinde anatomi ve cerrahi teknikler konusunda pratik kurslar düzenlemektedir. ICLO St. Francis tesisi cerrah, tıbbi cihaz üreticileri, tıp alanındaki araştırmacılar, pratik ve cerrahi deneyimlerini iyileştirmek ve mükemmelleştirmek isteyenler için ideal bir mekan ve teçhizat sunmaktadır.

Implatech Institute